Ne jau tas ir gudrs, kurš zina daudz, bet gan tas, kurš zina vajadzīgo.

(Eshils)

Dažos teikumos

Par mums


Juridiskais Birojs Maksātnespējas Jautājumos palīdzēs jums sakārtot jūsu un jūsu tuvinieku finansiālo stāvokli. Kā savas darbības galveno pamatnosacījumus esam izvirzījuši klienta labklājību un apmierinātību, izpildāmo darbu punktualitāti, precizitāti un maksimālu efektivitāti.
Mēs strādājam, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Katram var rasties situācija, kad kļūst neiespējami izpildīt uzņemtās finanšu saistības. Mēs piedāvājam risinājumu, kā sakārtot Jūsu finansiālo dzīvi, nesot pēc iespējas mazākus zaudējumus – fiziskas personas maksātnespēja, juridiskas personas maksātnespēja.
Ikvienam var rasties situācija, kad kļūst neiespējami izpildīt uzņemtās finanšu saistības. Ir risinājums tam, kā sakārtot Jūsu finansiālo dzīvi, nesot mazākus zaudējumus – fiziskas personas maksātnespēja.
2015.gada 1. martā Latvijā ir stājies spēkā maksātnespējas likums jaunā redakcijā. Pēc likuma pieņemšanas, maksātnespējas process ir kļuvis īsāks, vienkāršāks un pieejamāks cilvēkiem ar minimālajiem ienākumiem. 1 – 3 gadi, atkarībā no Jūsu kredītsaistību apmēra un oficiālajiem ienākumiem.Mūsu misija

Mūsu misija ir sniegt plašākas iespējas, lai jūs sakārtotu savu dzīvi.


Mūsu vērtības

Mēs strādājam tā, lai katra mūsu atbilde Jā! nozīmētu gandarītu klientu. Klienti izvēlas sadarbību ar mums, jo zina, ka mūsu Jā! ir godīgs un vērsts uz risinājumiem. Mēs strādājam tā, lai katrs mūsu klients justos novērtēts un īpašs.


Mērķtiecība

Vienkārši un saprotami. Mēs palīdzam un iedrošinām ar zināšanām un pieredzi. Mēs runājam klientiem saprotamā valodā.


Uzticami

Mēs strādājam ar domu par nākotni. Mūsu pakalpojumi ir stabili, mūsu serviss - izcils.

Jums ir jautājums? Sazinieties ar mums!